Przewozy krajowe i międzynarodowe
Rezerwacja :
+48 505-505-522 604-506-806

Lublin - Wrocław

 

Odjazdy z Lublina - Dworzec PKS al. Tysiąclecia 6 (stanowisko nr 1.)
Lublin (Dworzec PKS al. Tysiąclecia 6, stanowisko nr 1) 06:21PNbdi  20:28PbCi
Garbów (przystanek PKS) 06:45PNbdi  20:49PbCi
Kurów ul. Kilińskiego  06:56PNbdi  21:00PbCi
Puławy ul. Wosjka Polskiego (zatoka MZK)
07:13PNbdi  21:17PbCi
Zwoleń ul. Moniuszki (Dworzec Autobusowy stanowsiko nr 6) 07:41PNbdi  21:44PbCi
Radom ul. Prażmowskiego (przy poczcie) 08:15PNbdi  22:17PbCi
Opoczno ul. Perzyńskiego (przy rondzie) 09:35PNbdi  23:38PbCi
Sulejów ul. Dworcowa 10:03PNbdi  00:05PbCi
Piotrków Trybunalski al. Kopernika - Plac Niepodległości (szklany budynek ROKA) 10:19PNbdi  00:20PbCi
Piotrków Trybunalski Al. Sikorskiego - Kostromska (stacja LUKOIL) 10:22PNbdi  00:23PbCi
Bełchatów ul. Sienkiewicza (przystanek MZK) 11:16PNbdi  01:17PbCi
Bełchatów ul. Lipowa (park) 11:19PNbdi  01:20PbCi
Wieluń ul. Warszawska (przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki) 12:17PNbdi  02:15PbCi 
Wieruszów ul. Wrocławska 18 (dworzec PKS) 12:50PNbdi  02:46PbCi
Kępno ul. Broniewskiego 13:08PNbdi  02:59PbCi
Oleśnica ul. Rzemieślnicza (przy Carrefour) 13:55PNbdi  03:43PbCi
Wrocław ul. Dawida (przystanek MPK nr 11111) 14:38PNbdi  04:17PbCi

 

Legenda

  • P - kurs pośpieszny
  • N - nie kursuje 25 grudnia i w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
  • b - nie kursuje 24 grudnia
  • c - nie kursuje 31 grudnia
  • d - nie kursuje 01 stycznia
  • i - nie kursuje w Wielką Sobotę

Busy podstawiane są 10 minut przed odjazdem

Wstecz