Przewozy krajowe i międzynarodowe
Rezerwacja :
+48 505-505-522 604-506-806

Kraków - Lublin

Odjazdy z Krakowa -  Małopolskie Dworce Autobusowe ul. Bosacka 18, stanowisko D7.
(Bilety do nabycia w kasach PKS oraz u kierowcy)
Kraków ul. Bosacka 18 (Małopolskie Dworce Autobusowe ul. Bosacka 18, st. D7) 6:10UTf; 7:25BUTfg; 9:05UTf; 14:10U; 16:10U
Kielce ul. Żelazna (Dworzec Busów)
8:10UTf; 9:30BUTfg; 11:10UTf; 16:15U; 18:10U 
Kielce ul. Warszawska (Politechnika) 8:14UTf; 9:34BUTfg; 11:14UTf; 16:19U; 18:13U
Skarżysko - Kamienna ul. Krakowska 8:44UTf; 10:04BUTfg; 11:45UTf; 16:49U; 18:40U
Szydłowiec ul. Kościuszki "Comes" 8:57UTf; 10:17BUTfg; 11:58UTf; 17:01U; 18:52U
Radom ul. Prazmowskiego (przy Urzędzie Pocztowym) 9:30UTf; 10:50BUTfg; 12:31UTf; 17:31U; 19:22U
Zwoleń ul. Moniuszki (Parking przed budynkiem Dworca PKS) 10:02UTf; 11:22BUTfg; 13:04UTf; 18:03U; 19:55U
Puławy ul. Wojska Polskiego 10:34UTf; 11:51BUTfg; 13:33UTf; 18:33U; 20:35U
Kurów ul. Kilińskiego 10:49UTf; 12:06BUTfg; 13:49UTf; 18:48U; 20:50U
Garbów 10:59UTf; 12:16BUTfg; 13:59UTf; 18:58U; 21:00U
Lublin Dworzec PKS 11:23UTf; 12:40BUTfg; 14:23UTf; 19:22U; 21:24U

 

Legenda

  • A - kursuje w piątki,niedziele
  • B - kursuje w soboty,poniedziałki
  • U - nie kursuje 25 grudnia, 1 stycznia i w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
  • n - nie kursuje 24 grudnia, 31 grudnia i w Wielką Sobotę
  • T - nie kursuje w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych
  • f - nie kursuje 2 stycznia
  • 1 - kursuje 26 grudnia, 2 stycznia i w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • g - kursuje we wtorek po Świętach Wielkanocnych

Busy podstawiane są 8 minut przed odjazdem

Wstecz